Ontmoetingsdag Verder na Zelfdoding 2025
Een verbindende en leerrijke dag voor nabestaanden na zelfdoding, hulpverleners, politie en andere professionals.
De Ontmoetingsdag Verder na Zelfdoding, jaarlijks georganiseerd door Werkgroep Verder na Zelfdoding, staat in het teken van (lotgenoten)contact, lezingen, getuigenissen, workshops, herdenking, praatgroepen, samenzijn en ondersteuning. Deze dag valt tevens samen met de internationale dag voor nabestaanden na zelfdoding.
Programma
Voormiddag: Rouwen in vertrouwen met dr. Uus Knops, rouwexpert en auteur, in gesprek met Karel Goelen & Tine Anthonis, praatgroepbegeleiders Mol & ervaringsdeskundigen. Het interview wordt bijgestaan door illustraties van Heike Sofia Villavicencio Rammeloo en passende muziek.
Namiddag: keuze uit lotgenotencontact: praatgroepen (op basis van relatie) of wandeling of 2 workshops, lezingen e.a.
Praktisch:
- Zaterdag 22 november 2025, 10u - 16u
- Locatie: Vormingscentrum IVV, Gent
- Prijzen:
- Nabestaande: 25 euro
- Hulpverlener, politie en andere professionals: 75 euro
- Kinderen en jongeren: 20 euro (aangepast programma)
Wees van harte welkom!
Meer nieuwsartikels
Nieuw: de Suïcidale Crisis Interventie (SCI)
Op 20 oktober lanceerde het VLESP via een inspirerende avondlezing de Suïcidale Crisis Interventie (SCI), een evidence-based kortdurende interventie voor volwassenen na een suïcidale crisis of suïcidepoging.
Onderzoek naar 60-plussers
Voor een onderzoek naar het ontstaan en herkennen van een doodswens bij 60-plussers zijn we op zoek naar ervaringsdeskundigen, nabestaanden en professionals.
Ontmoetingsdag voor nabestaanden na zelfdoding
Op zaterdag 21/11/2026 organiseert Werkgroep Verder na Zelfdoding de Ontmoetingsdag Verder na Zelfdoding, een ondersteunende en leerrijke dag voor nabestaanden, hulpverleners, politie & anderen.