8 juni 2026 - Opvang en rouwen na zelfdoding (1 dag) - Antwerpen
Voor wie is deze vorming interessant?
Hulpverleners, jeugd(welzijns)werkers, politiepersoneel,...
Wat kan je verwachten?
Kom jij in contact met nabestaanden?
In deze vorming wordt stilgestaan bij wat je kan doen in de eerste momenten na de suïcide alsook op lange termijn. Het suïcidaal proces komt aan bod, alsook de slechtnieuwsmelding, de (eerste) opvang van nabestaanden en het rouwproces na zelfdoding.
Dit levert concrete handvatten om nabestaanden in deze moeilijke situatie op een bekwame wijze te kunnen bijstaan en te ondersteunen.
De vorming richt zich ook op de persoon van de hulpverlener als nabestaande.
Praktisch
Datum
8 juni 2026, 9u30-16u00
Locatie
CGG Andante, Herculusstraat 17, 2600 Berchem
Prijs
€45
De factuur wordt na de vorming verstuurd.
Kosteloos annuleren kan tot 14 dagen voor de vorming.
Andere vorming?
Ben je niet zeker of deze vorming aansluit bij jouw noden? Neem gerust contact op met suicidepreventie@andante.be om samen te zoeken naar de vorming die het best bij jou past.
TIP: Wil je op de hoogte blijven van ons vormingsaanbod, schrijf je dan in op onze nieuwsbrief. Je krijgt enkele keren per jaar een vormingsoverzicht in je mailbox.
Interesse?
Schrijf je in via onderstaand inschrijvingsformulier of neem vrijblijvend contact op met suicidepreventie@andante.be bij vragen.