Ga verder naar de inhoud

13 december 2022 - Praten over zelfmoord (1 dag) - Antwerpen

13 december 2022

Als je werkt met kwetsbare personen bestaat de kans dat je in aanraking komt met cliënten die aan zelfmoord denken. Hoe ga je hier best mee om? Hoe kan je op tijd signalen oppikken? Hoe ga je het gesprek aan over zelfmoord? En hoe maak je een inschatting van de ernst van de situatie? Tijdens deze vormingsdag reiken we je hierrond de nodige handvaten aan.

Voor wie is deze vorming interessant?

Deze vorming richt zich op hulpverleners uit diverse settings die in hun job in contact kunnen komen met cliënten/patiënten die aan zelfmoord denken.

Wat kan je verwachten?

Na een kort theoretisch kader gaan we tijdens deze vormingsdag vooral praktisch aan de slag, aan de hand van verschillende methodieken en concrete tools.

Praktisch?

Datum

Dinsdag 13 december van 9u30-16u30

Waar

De Warande, Warandestraat 42, 2300 Turnhout

Prijs

€40

Kosteloos annuleren kan tot 14 dagen voor de vorming.

Interesse?

Schrijf je in via onderstaand inschrijvingsformulier of neem vrijblijvend contact op met Jolien Mertens (tel. 03 620 10 20 of jolien.mertens@andante.be).

Heb je een vraag omtrent facturatie? Neem dan contact op met facturatie.suicidepreventie@andante.be.

Maximum aantal inschrijvingen bereikt